Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Vánoční magazín, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, multimédia, Sexy Jessica Biel, Přehled formátů souborů, webové stránky, Online životopisy, biografie, United Arab Emirates, linky, Super online kvízy, Onlinovky zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jedle, Staroměstské náměstí, Film, bezlepkové cukroví, Slámový adventní věnec, Drážďany, Řetězy, Rostliny, Dia, Monitor, Píseň, Linux, Jmenovka, Obrazovka, Německy, Štědrý večer, Perníčky, Kinder, Jmenovky, Vánoční filmy, Anglicky, Zima, Písnička, Osvětlení do oken, Striezelmarkt, K Tisku, Osvětlení, Tapeta, Tablet, K Vytisknutí, Anděl apod.

Keywords:Přehled souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry zdarma, pro dospělé, Přání k narození dítěte, Stručný slovník pojmů a termínů, zajímavosti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Mariah Carey, Adventní magazín, Webové online hry zdarma, Státní prapory

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Ftipy, vtipné texty, vtipy, černý humor, fóry, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, vtipné texty, vtipy, černý humor, fóry, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O Němcích, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O ekonomech, O mužích apod.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vosí hnízda, Ostrava, Zdraví, Tablet, Lego, Tisk, Brambořík, PF, Slámový adventní věnec, LED svíčky, Plocha, Strom, Vánoční ozdoby, Smrk, Advent, Ohňostroj, Kinder, Vánoční ubrusy, Francouzsky, Tapeta, Perníčky, Sněhulák, Schleich, Štěstí, Kameňák, Sám doma, Přáníčko, Vánoční hvězda, Vinná klobása, Jmelí, Patchwork apod.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: Dopravní značení, počítače, URL, Obrázky k vybarvení, zeměpis, odkazy, školství, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, V, zábava, Nej hry online, Super free web games zdarma

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, nápoje, psychologie, počítače, politika, kultura, sport, různé, rostliny, nemoce, nástroje, latina, školství, jídlo, software, hardware, materiály, matematika, filozofie, literatura, účetnictví, chemie, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, muži, zelenina, halloween, osobnosti a lidé, symboly, ptáci, láska, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, ovoce, náboženství, věda, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, rostliny, sport, květiny, auta, stavby, zvířata atd.

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online . Mj. na webu naleznete Relaxační hry, Animace, Hry pro dva hráče, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Logické hry, Bojové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Hry pro děti, Postřehové hry, Závody aut, Adventury a tak dále.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Klíčová slova: doporučujeme, info, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online tetris hry zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, V, internetové stránky, Azumi Kawashima, internet, kuriozity, Nejhranější online hry zdarma

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, nápoje, psychologie, počítače, politika, kultura, sport, různé, rostliny, nemoce, nástroje, latina, školství, jídlo, software, hardware, materiály, matematika, filozofie, literatura, účetnictví, chemie, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, hudební zkratky, geocaching, politické strany a hnutí, státy usa, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva apod.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Závody aut, Akční hry, Střílečky, Adventury, Animace, Logické hry, Strategie, Relaxační hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky a tak dále.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Logické, Strategie, Karetní, Střílečky, Závodní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Full HD tapety na PC zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Superhry a hry online zdarma, zdroje informací, Eliza Dushku, Obrázky zdarma, Super online hry zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Státní prapory všech států, F, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ničemu se nedá věřit: Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Další odkazy:

Tapety na plochu PC
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Zambia
Odkazy na partnerské weby
Tapety na plochu letadla
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Bridge
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Texty blahopřání
Zajímavé webové stránky
Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.