Naše tipy, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Moudra, bonmoty, přísloví, moudrosti, myšlenky, úsloví, hlášky

Slavné citáty, Moudra, bonmoty, přísloví, moudrosti, myšlenky, úsloví, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o dobru od různých známých osobností.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako český jazyk, technika, školství, nápoje, různé, bankovnictví, sport, stavebnictví, fyzika, nástroje, politika, cestování, počítače, rostliny, latina, filozofie, příroda, internet, chemie, náboženství a křesťanství, hardware, matematika, ekonomie a ekonomika, jídlo atd.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Obrázky na PC - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC. vhodné pro monitor, počítač, tablet, notebook, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, smartphone, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows XP, Lubuntu, Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows 10 Mobile, Android, Linux Mint, Windows 98, Java ME, Red Hat Linux. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: sportovní wallpapery, nature - příroda, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, fantasy, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, free wallpapers, ptáci, flóra, stromy, vesmír, kosmos, květiny, Rally, závody aut, zvířata, fraktály, Formule 1. Dostupná rozlišení jsou 1600x1200, 3200x1800, 1920x1280, 800x1280, 1024x768, 1600x900, 1920x1080, 412x846, 1366x768, 1152x864, 320x568, 1080x1800, 1440x960, 1280x1024, 1600x2560, 1152x768 atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Adventury, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Omalovánky, Deskovky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Oddechové hry, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Klíčová slova: cestování, č, Dopravní značení, počítače, Gratulace a přání, weby, odkazy, linky, Britney Spears, V, M, Obrázky na PC ke stažení, zajímavosti

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma. Naleznete zde Postřehové, Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Informace, počítače a internet

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Keywords:Obrázky na plochu PC, výukové pomůcky, pro dospělé, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Brooke Burke, A, Online vánoční webzine, Wallpapery do mobilu, Ekonomie, Karl Marx, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zdarma, zeměpis

Frky, fóry, anekdoty, vtípky, černý humor, fórky

Zkuste vypnout! Frky, fóry, anekdoty, vtípky, černý humor, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné citáty apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Závodní, Logické, Karetní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Sportovní, Střílečky, Oddechové, Pro dívky, Klasické a podobně.

Síť, počítače a internet

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Logické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Karetní, Pro dívky, Klasické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Strategie, parkování - parkovačky a podobně.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky krásných sexy žen., Online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Dopravní značení, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, volný čas, F, pro děti, info

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Internet, síť, počítače a internet

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení apod.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Cristiano Ronaldo, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky a kliparty zdarma, Obrázky vlajek států světa, Filmy, natáčení, střih, internetové stránky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Americké federální vlajky

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Náš tip, počítače a internet

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Závody aut, Hry pro děti, Animace, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Adventury, Strategie, Střílečky, Bojové hry, Akční hry, Sportovní hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, Kliparty pro Office, Přehled zkratek a akronymů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky, omalovánky, Online testy zdarma bez registrace, Přehled formátů souborů, multimédia, Vše o Vánocích, Životopisy osobností, zadarmo, Obrázek čokoládový zajíc, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Jak sbalit teplouše?: Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Další odkazy:

Obrázky motorek na plochu PC
Odkazy na zajímavé weby
Casino
Doporučené odkazy
Antistresové omalovánky
Partnerské internetové stránky
Istanbul city
Odkazy na partnerské weby
Yasmine Bleeth
Doporučené internetové odkazy
Rose McGowan

Děkujeme vám za vaši návštěvu.