Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry s koňmi, online html5 hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Adventury, Střílecí hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Deskovky, Strategické onlinovky apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Wallpaper, Blahopřání, Filmy, Ježíš Kristus, Kinder, LED svíčky, Dárky, Špalda, Jesličky, Koleda, Cesmína, Přáníčko, Adventní trhy, Nový rok, Vánoční trhy, Patchwork, Vánoční ozdoby, Zdraví, Linecká kolečka, Schleich, Brno, Jmenovky, Jmenovka, Advent, Tichá noc, Plzeň, Papírový vánoční stromek, Přání, Vánoční tapety, Monitor, Lego apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Anekdoty, fóry, ftipy, černý humor, vtipné texty, fórky

Chcete se uvolnit? Anekdoty, fóry, ftipy, černý humor, vtipné texty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Somálcích, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O mužích, Frky ze života, O ženách, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Windows, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O manželství, O škole, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích apod.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajky měst a obcí České republiky, Webové online hry zdarma, Obrázky vlajek států světa, Modelky a celebrity, Obrázky, kliparty, pro děti, výukové pomůcky, Lady Gaga, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Adventní magazín, odkaz, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Illinois, New York, Arkansas, Louisiana, Massachusetts, Oregon, Delaware, Utah, Rhode Island, Indiana, Havaj, Missouri, Maryland, Kentucky, Texas, Nebraska, Wisconsin, Mississippi, Montana, Jižní Dakota, Oklahoma, Georgie, Severní Karolína, Severní Dakota, New Jersey, New Hampshire atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro notebook, phablet, monitor, mobil, displej, mobilní telefon, počítač, PC, ultrabook, smartphone, tablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Windows XP, Red Hat Linux, Slackware, Windows 98, Mac, Windows 2000, OSX, Linux Fedora, Windows 95. Full HD tapety na PC z kategorií oceán, moře, pláže, zvířata, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, fraktály, free wallpapers, nature - příroda, flóra, stromy, květiny, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, Formule 1, armáda, válka, zbraně, motorky, ptáci, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné rozměry 1280x720, 1440x2560, 768x1024, 1440x960, 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 3200x1800, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, 1366x768, 1920x1080, 1920x1200, 360x760, 412x846, 1280x854 atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Bonmoty, přísloví, rčení, moudrosti, hlášky, výroky, aforismy

Citáty slavných, Bonmoty, přísloví, rčení, moudrosti, hlášky, výroky, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o zlu, moudra o dětech od různých známých osobností.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, hudební zkratky, týmy NHL, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, obecné zkratky, státy usa, geocaching, měny, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Keywords:Státní prapory všech zemí, B, V, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Windows wallpapers na PC, kuriozity, zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Sharon Stone, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, info, zadarmo

Wallpapers na plochu počítače - tapety na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro displej, tablet, mobil, monitor, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, počítač, PC, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy FreeBSD, Linux Ubuntu, Android, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Java ME, Mac, Windows 10 Mobile, Windows 98, OSX, Windows 10. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: auta, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, wallpapery, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, hudební tapety, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, zvířata, sportovní pozadí. Dostupné velikosti jsou 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 1680x1050, 1440x2560, 393x786, 1440x900, hi res 2560x1920, 1600x1200, 2048x1536, 375x667, 2048x1080, 854x480 atd.

Moudrosti, moudra, přísloví, aforismy, hlášky, myšlenky, bonmoty

Citáty slavných, Moudrosti, moudra, přísloví, aforismy, hlášky, myšlenky, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: F, Skvělé hry online zdarma, multimédia, Zdarma ke stažení, F, Pozadí na plochu PC, internet, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, hyperlinky, Online web Hry zdarma bez registrace, tipy, A

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vtípky, vtipné texty, anekdoty, frky, fórky, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, vtipné texty, anekdoty, frky, fórky, vtipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, O ženách, O důchodcích, Frky o tchýních, O Slovácích, O Windows, O zvířátkách, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O manželství apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, dopravní prostředky, symboly, náboženství, květiny, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, nápoje, nástroje a přístroje, mapy, halloween, ovoce, hmyz, hudba, ženy a dívky, muži, rostliny, auta, zvířata, sport, Vánoce a Advent atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, školství, Přehled vlajek USA, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, webové stránky, doporučujeme, pro dospělé, Vlajky zemí Oceánie, Online testy zdarma bez registrace, počítače, odkazy

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, jak převést, v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak otevřít, v čem spustit, kterak editovat, jak přehrát soubory následujících typů: spustitelné soubory, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, grafiku, koncovky souborů, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, internetové stránky, cestování, weby, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Omalovánky k vybarvení zdarma, zajímavosti, Online hry pro děti zdarma, Online hry zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zdroje informací, zábava, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Tak takhle se drží škorpión!

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

Filmy, natáčení, střih
Odkazy na zajímavé weby
Geography and flags
Zajímavé internetové odkazy
Sara Shimada
Naše tipy na užitečné weby
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Sexy Tara Reid
Linky na partnerské weby
Sexy Alyssa Milano

Děkujeme vám za vaši návštěvu.