Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Oblíkačky, online html5 hry, Střílecí hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Barbie hry, Logické hry, Strategické onlinovky apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Fórky, černý humor, kameňáky, fóry, vtipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, černý humor, kameňáky, fóry, vtipy, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O Chucku Norrisovi, O ženách, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O Slovácích, O mužích, Frky ze života, O důchodcích apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Klíčová slova: internet, Vlajky amerických států USA, Online adventní magazín, volný čas, Luis Suárez, Životopisy slavných osobností, tipy, Seznam zkratek a akronymů, Tapety na plochu motorky, č, info, internetové stránky, Obrázky na plochu počítače

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kameňák, Lego, Křesťanství, Kinder, Alkoholový kalendář, Desktop, Štóla, Jmelí, Monitor, Košíčky, Jesličky, Patchwork, Atmosféra, Přání, Zima, Zdraví, Skleněné ozdoby, Vánoční koule, Obrazovka, Šišky, Adventní trhy, Sněhulák, Štědrý den, Vánoční ubrusy, Květiny, Dia, Tapeta, Schleich, Nový rok, Vánoční tapety, Třásně apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Akční hry a tak podobně.

Hlášky, moudrosti, motta, úsloví, myšlenky, moudra, výroky

Citáty slavných osobností, Hlášky, moudrosti, motta, úsloví, myšlenky, moudra, výroky, rozdělené kategorií: citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, mytologie, profese a zaměstnání, politici, historie, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, státní správa, poruchy, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, školství, filozofie, herectví, herci a herečky, lékařství, věda atd.

Keywords:weby, Nejlepší školní testy a kvízy, webové stránky, Hry pro dívky online, Texas hold em poker, Webové online testy zdarma, humor, webovky, Historie cestování, Online zeměpisné testy zdarma, počítače, Seznam přípon a koncovek souborů

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rakušan, Imitátor, Itálie, Nežijící, Komunisté, Textař, Zlatý slavík, Vůdce, Trenérka, Trest smrti, Ekonom, Producent, Manýrismus, Američané, Esejista, Herečka, Francie, Zpěvák, Protektorát, Renesance, Česká královna, Rock ‚n‘ Roll, Komunista, KSČ, Hudba, Vrah, KHL, Boston Bruins, Filozof, Mluvčí, Politik, Češi, Máj, HIV pozitivní, Čeští králové, Historik apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, lékařství, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, filozofie, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, sport, politici, umělci, politika, profese a zaměstnání, přezdívky, historie, herectví, herci a herečky, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, podnikání a podnikatelé, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD tapety ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v tablet, obrazovka počítače, monitor, notebook, počítač, phablet, smartphone, displej, mobil, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 7, Android, Windows 10 Mobile, Windows 98, Windows XP, Linux Mint, SUSE Linux, Java ME, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, macOS. Obrázky na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, auta, květiny, kytky, sportovní pozadí, rostliny, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, hudební tapety, motorky, motocykly, zvířata, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka. Zvolte si z rozměrů 1080x1800, 360x640, 1600x1200, 1600x2560, 375x812, 320x568, širokoúhlé 1366x768, 1280x960, 2560x1440, 854x480, 1680x1050, 1536x864, 2048x1536, 2160x3840, 640x480, 1440x900 atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: F, zábava, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Prapory českých měst, zajímavosti, výukové pomůcky, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Dopravní značky, kuriozity, Nejhranější online hry zdarma, H

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, zdroje informací, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Wallpapers na plochu, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online hry zdarma, F, Sexy Jennifer Lopez, pro děti, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázky a kliparty zdarma

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Logické, Sportovní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Oddechové, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Karetní, Pro dívky, Strategie, Hry na vaření a smažení, Závodní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Fórky, černý humor, vtípky, ftipy, anekdoty, vtipy

Chcete se pobavit? Fórky, černý humor, vtípky, ftipy, anekdoty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, černý humor, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách apod.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak importovat, v čem upravit, jak exportovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak konvertovat, čím zobrazit, v čem spustit, čím prohlížet, kterak editovat soubory z následujících kategorií: grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, konfigurační soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, dokumenty, video soubory, koncovky souborů, internet a web apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: hyperlinky, cestování, Vlajky spojených států amerických, Online web Hry zdarma bez registrace, Přehled států světa a jejich vlajek, Tapety, pozadí, wallpapers, doporučujeme, Seznam zkratek a akronymů, Seznam souborových přípon, Státní prapory států světa, odkaz, školství, Erika Eleniak, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Oči - okno do...?: Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Další odkazy:

Sexy Elisha Cuthbert
Odkazy na užitečné webové stránky
Puzzle online
Linky na partnerské weby
Omalovánky pro děti
Odkazy na partnerské weby
Velikonoční textová blahopřání
Tipy na Partnerské weby
Cameron Diaz
Doporučené internetové odkazy
Počítačové a deskové strategické válečné hry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.