Zajímavé odkazy, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Náš tip, důležité informace

Fóry, frky, fórky, vtipné texty, ftipy, vtipy

Chcete se pobavit? Fóry, frky, fórky, vtipné texty, ftipy, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, kameňáky, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, křesťanství, politika, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, umělci, žurnalisté a novináři, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, fikce a fantasy, státní správa, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, národnost, nadpřirozené osoby, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, psychologie, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, školství atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zeměpis, Online adventní magazín, Sexy Gwen Stephanie, kuriozity, K, Seznam vlajek měst České republiky, Arsenal FC England, multimédia, Hry pro nejmenší děti online zdarma, internet, info

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Internet, síť, důležité informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Keywords:Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, M, M, Slovník pojmů Co je to?, Vtipy, Státní vlaječky, prapory, cestování, Vlajky spojených států amerických, Vlajky Spojené království Velké Británie a Severního Irska, tipy, školství, linky

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Doporučené odkazy, důležité informace

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: zdroje informací, výukové pomůcky, pro děti, Vlajky zemí východní Asie, Ilustrace, obrázky, volný čas, Onlinovky zdarma, Cameron Diaz, Full HD pozadí na PC, Webové online testy zdarma, Vánoční web, Tapety do mobilu

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Závody aut, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Adventury, Bojové hry, Sportovní hry, Animace, Strategie, Logické hry, Hry pro děti, Pro dívky, Relaxační hry, Akční hry a tak dále.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Síť, důležité informace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: webovky, weby, doporučujeme, Omalovánky k vytištění, počítače, Obrázky na PC, odkazy, Georgia, zajímavosti, V, Biografie známých osobností

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Závody aut, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Adventury, Bojové hry, Sportovní hry, Animace, Strategie, Logické hry, Hry pro děti, Pro dívky, Relaxační hry, Akční hry a tak dále.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

World wide web, internet, důležité informace

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Alabama, Massachusetts, Montana, Virginie, Maryland, Washington, New York, Kalifornie, Ohio, Iowa, Nevada, Idaho, Severní Dakota, Kansas, Colorado, New Jersey, Missouri, Maine, Oregon, Delaware, Illinois, Arizona, Pensylvánie, Kentucky, Vermont atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, zdarma, Onlinovky zdarma, internetové stránky, Vlajky zemí světa, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Hry pro dívky online, hyperlinky, Vlajky jednotlivých států USA, zadarmo, Webové html5 hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Omalovánky k vybarvení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Projížďka: Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Další odkazy:

Black Jack
Naše tipy na užitečné weby
Liberecký kraj
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky k tisku
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Christina Aguilera
Zajímavé internetové odkazy
Brazilská vlajka
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Aruba

Děkujeme vám za vaši návštěvu.